Sąmoningas aktyvus kvėpavimas

Sąmoningas aktyvus ar hiperaktyvus kvėpavimas yra intensyvus sujungtas kvėpavimas pro burną. Tai tarsi „chirurginė operacija” – jis praktikuojamas tik kartu su profesionaliu rebeferiu. Tokio kvėpavimo metu tarsi atgimstama iš naujo: gydoma gimimo trauma, „tirpdomi“ gyvenime sukaupti emociniai bei fiziniai blokai, iš ankstesnių gyvenimų atsinešti negatyvūs patyrimai ir galima transformuoti skausmingus išgyvenimus į džiaugsmą, kūrybą, laisvę, gilesnį savęs kaip dvasinės esmės pažinimą, išmintį.

Dalinuosi tuo, ką patyriau hiperaktyvių sesijų, sąmoningų kelionių metu. Jos vyko 2002 m.
Dėkoju už daug ko išmokiusį, saugų, profesionalų ir be galo prasmingą vedimą bei palaikymą hiperaktyvių kvėpavimų, sąmoningų kelionių metu puikiam sąmoningo kvėpavimo meistrui Raimundui Kareckui.

Kadangi pirmosios sesijos penkios pirmosios dalys nebuvo aprašytos tuoj pat po darbo, o tai padaryta tik daugiau nei po metų, kai jau neprisiminau visų pačios hiperaktyvaus kvėpavimo eigos smulkmenų, todėl tai ir neaprašinėjama. Taigi, čia bus aprašomi įvairūs ankstesnių gyvenimų įvykiai, kurie aktyvaus kvėpavimo pagalba buvo prisiminti, analizuoti bei trumpai pateikti suvokimai, atėję tų patyrimų nagrinėjimo pasekoje.

Tai serija „Sąmoningos sąmonės kelionės”, apimanti penkias aktyvaus kvėpavimo temas, šešias hiperaktyvaus kvėpavimo temas, vėliau pridedant naujas sąmoningų sąmonės kelionių patirtis.

Lina Rudaitienė

Ankstesnis straipsnisKvėpavimas, tyla, judesys, garsas, beribė sąmonė
Kitas straipsnis1 tema: auka-aukojimas