Privatumo politika

VšĮ „Sąmoninga kūryba” gerbia savo tinklalapio lankytojų privatumą, todėl garantuojame, kad šioje internetinėje svetainėje Jūsų pateikta informacija prižiūrima, tvarkoma saugiai ir teisėtai. Prašome perskaityti šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Naudodamiesi šia interneto svetaine  https://www.samoningas.lt/, Jūs duodate savo sutikimą VšĮ „Sąmoninga kūryba“ (įm. kodas 305256394) rinkti ir naudoti Jūsų Asmens duomenis taip, kaip apibrėžiama šioje Privatumo politikoje. VšĮ „Sąmoninga kūryba“ (įm. kodas 305256394) naudoja informaciją, kurią pateikiate siųsdami užklausas mums, tame tarpe: vardas, pavardė, el. paštas, įmonės pavadinimas, kitą kontaktinę informaciją (visi kartu – Asmens duomenys), siekdama tinkamai administruoti Jūsų užklausas / užsakymus / prenumeratą.

Asmens duomenys tvarkomi vadovaujantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant Asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo.

Kokią informaciją mes renkame?
Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el. paštu ir / arba naujienlaiškius;
• informaciją, kuri reikalinga Jūsų pirkimui ir prekių – užsakymų pristatymui Jums (vardas, pavardė, įmonės pavadinimas, telefono numeris, el. adresas, prekių pristatymo adresas);
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Renkama informacija

Tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, pristatymo adresas, reikalinga, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pristatyti tinkamu adresu.

Mes klientų informacijos neperduodame tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su Jūsų užsakymu. Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

VšĮ „Sąmoninga kūryba“ vadovaujasi šiais pagrindiniais Asmens duomenų tvarkymo principais:
– Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
– Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai.
– Asmens duomenys tvarkomi teisėtai.
– Visa informacija apie tvarkomus Asmens duomenis yra konfidenciali.

Slapukai
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia interneto svetaine analizuoti. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
• interneto svetainei administruoti;
• Jūsų pirkimo užsakymui vykdyti, pateikiant reikalingą informaciją pristatymo paslaugų teikėjams;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas).
Be aiškaus Jūsų sutikimo mes neteiksime Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Politikos pakeitimai
VšĮ „Sąmoninga kūryba” pasilieka teisę bet kuriuo metu šias taisykles keisti, todėl kai naudojatės https://www.samoningas.lt/ tinklapiu, turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios internetinės svetainės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.