Ingrida Alonderė

Ingrida Alonderė

Ingrida Alonderė – sąmoningumo ir sąmoningos kūrybos skatintoja. VšĮ “Sąmoninga kūryba” bendraįkūrėja, individualių ir grupinių sąmoningo kvėpavimo mokymų, garso, meno terapijos specialistė ir mokytoja. Alonderė tapo paveikslus ant drobės ir digital tipo darbus, iliustruoja knygas, kuria vizualus, logo. 

Sąmoningą kvėpavimą (Rebirthing) studijavo Linos Rudaitienės mokykloje, garso terapiją – mokykloje Soul Remember ir įvairiuose kursuose, seminaruose, individualiose paskaitose. Mokėsi Nijolės Gabijos Wolmer seminaruose ir stovyklose, pas Kirti Tsenshab Rinpoche (Kalachakros iniciacija), Aura-Soma®, The Monroe institute, Spiritual Realignment/Die Geistige Aufrichtung, Maharishi Mahesh Yogi institucijose. 

Svarbiausi mokymai:

  • sertifikuota Rebirthing’o meistrė (mokytoja – Lina Rudaitienė)
  • garso terapija
  • įgijusi I, II pakopos Reiki (Spiritual Realignment/Die Geistige Aufrichtung)
  • Aura-Soma® bazinis kursas
  • transcendentinė meditacija (Maharishi Mahesh Yogi mokymas)
  • N. Gabijos Wolmer seminarai, stovyklos.

Vedami užsiėmimai:

  • individualūs sąmoningo kvėpavimo užsiėmimai;
  • garso kelias – terapija balsu, vibracijomis;
  • grupiniai sąmoningo kvėpavimo užsiėmimai (palaikymo kvėpavimo grupė).

Susisiekti: info@samoningas.lt, Tel. +37061865337.

Kita Ingridos profesinės patirties pusė yra profesionalioji muzika. Studijavo choro dirigavimą ir muzikos kritiką ir teoriją. Nuo 2020 m. yra Vilniaus savivaldybės choro „Jauna muzika“ direktorė. Kaip muzikos kritikė rašo spaudoje: kritikos straipsnius, recenzijas laikraščiuose, žurnaluose ir internetiniuose portaluose.

Vienas svarbesnių projektų – 2016 m. sukurtas pirmasis Lietuvoje virtualus choras „Virtualus choras. Lietuva“, o 2018 m. antrasis ir trečiasis. Iki šiol prodiusuoja ir kuria virtualius chorus su kitais kolektyvais, įstaigomis, organizuoja ir koordinuoja renginius, konkursus, koncertus.

Kaip muzikos kritikė rašo spaudoje: kritikos straipsnius, recenzijas laikraščiuose, žurnaluose (Muzikos barai, Breavissimo ir kt.) ir internetiniuose portaluose (lrytas.lt, 7md.lt, bernardinai.lt ir kt.). Muzikologinė veikla jau buvo įvertinta apdovanojimais: 2016 m. kritikų konkursas „Šiuolaikinis operos teatras: tradicijų sandūroje“ – I premija; 2018 m. NOA festivalio metu vykusio kritikų konkursas – I premija.

 

Ankstesnis straipsnis2017-10-26 tema: Vėlinių laikotarpio aktualijos
Kitas straipsnis2017-12-21 tema: spontaniškas intuityvumas ir gyvenimo intensyvumas