Kvėpavimas, tyla, judesys, garsas, beribė sąmonė

Seminaras – ritritas „Kvėpavimas, tyla, judesys, garsas, beribė sąmonė”

Tai kelionė į tylą ir nežinią, į beribės būties realybę, tyrinėjant jos prasmę ir turinį, klausantis begalybės, judant garso, spalvos, aromato energijų audinyje.
Kas yra tai, kas kvėpuoja, klausosi, jaučia, mąsto, svajoja?
Kas aš esu? Kodėl tai yra? Kas tai?
Šito klausia savęs kiekvienas, bet ar gauna, išgirsta atsakymą?
Senosios sufijų, dervišų, dzen budistų, jogų praktikos veda į patyrimą ir pažinimą. Jei trokšti išgirsti save, pažinti savyje beribiškumą – tyla kviečia… Rimtis ir vienovė – čia ir dabar…

SEMINARO TEMOS:
– Sąmoningos tylos praktikos.
– Kvėpavimas sąmoningame judesyje.
– Sąmoningas kvėpavimas garso vibracijoje, spalvoje.
– Sąmoningumas tyloje, tylos kūrimas, tąsa.
– Būties įvairovė, sąmonės skrydis energijos sukūryje.
– Kūno pojūčių sąvimonė, jausmo sąmonė, minties savistaba.

Kvėpuojame – vadinasi judame. Jaučiame, užuodžiame, matome, girdime, mąstome nuolatiniame judėjime, kitime. Kaip tai vyksta? Ką tai mums reiškia? Ar galime tai valdyti? Kokia yra materialios būties prigimtis? Kas vyksta atidžiai stebint kūną, jausmą, mintį? Kur ir kodėl stebint tai po truputį nyksta?
Įsižiūrint į save, kūną, jausmą ir minčių tėkmę, tyrinėjant jų prigimtį, aiškiau suvokiame tikrąją savo prigimtį. Pažinimas vyksta vidinėje tyloje… Ar mes pasiruošę būti tyloje? Ar tyla egzistuoja? Intuityviai suvokiame tylos vertę, jos siekiame. Galbūt tyloje atrandame save?.. Ar rasime tylą išorėje, jei jos nėra mūsų viduje? Ar esant tyloje, mes esam kitokie? Kaip būti sąmoningoje tyloje? Kuo ji mus vertinga, kodėl reikalinga?
Būnant tyloje, dalyvaujant tam tikrose tylos praktikose, palaipsniui nutolstama nuo kasdienybės šurmulio, dėmesys nuo išorinių dalykų susitelkia į vidinius procesus. Silpnėja minčių dialogas, rimsta jausmai, auga vidinė ramybė, ateina tyla. Tyloje keičiasi įprasti savęs, pasaulio suvokimo modeliai, palaipsniui susiderina vidinė esatis su aplinkiniu pasauliu. Pasaulis atsiveria naujais pojūčiais, garsais, spalvomis, skoniu, kvapais. Viso to dėka mažėja įtampos, skausmai, gerėja miegas, bendra savijauta. Tylos praktika padeda esant kai kurioms somatinėms ligoms. Po tylos praktikų auga dvasinė ramybė, gyvenimo prasmingumas, vientisumas ir vidinės jėgos.
Kviečiu kartu patirti buvimą tyloje, jos tąsą, ieškoti tikros vienovės, sąmoningai tyrinėti save kaip pasaulį, kurti vidinę realybę, atspindinčią jūsų prigimtį, nurimti, įsiklausyti, išgirsti, suvokti… Išgirsti begalybę. Tapti viena su visuma… Ištirpti joje… Ir vėl gimti… Taip kūrėjas kuria save… Pažįsta save… Ir prabunda…

Informacija tel.: +370 610 63249, el. paštu: info@samoningas.lt

Veda Lina Rudaitienė

Jei domina šis seminaras, prašome parašyti:

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų telefonas (būtina)

  Jūsų žinutė

  Ankstesnis straipsnisŽmogus kaip Asmenybė – Siela – Dvasia
  Kitas straipsnisSąmoningas aktyvus kvėpavimas