Gimimas – naujo kelio pradžia

Rebefingo (rebirthing) seminaras

Kvėpavimas keliaujant į savo gimimo patyrimą (tai buvimas mamos įsčiose, gimimo momentas, keli pirmieji kūdikio mėnesiai), į pagalbą pasitelkiant kuo didesnį sąmoningumą, motyvaciją, praninį kvėpavimą, kad pravalyti pačius pirmuosius šio gyvenimo skausmo įrašus bei prisiliesti prie daugiasluoksnės gimimo patirties.

Kvėpavimo eigoje paeiliui paliesime ir šias temas:

 • Sava ir kitų žmonių, aplinkos energija – mokymasis atpažinti gimimo metu skambėjusią autentišką savąją energiją, atskiriant ją nuo mamos energijos.
 • Motinystės tema, kvėpavimo pagalba susipažįstant su motinystės vibracija, budinant seniausius prisiminimus apie tai, stebint savo reakcijas, valant negatyvą, atstatant harmoningą santykį su motinyste kaip reiškiniu.
 • Pradžios tema. Gimimas – tai šio gyvenimo pradžia. Pirmas įspūdis – stipriausias. Tai, kas buvo patirta pirmiausia, gali suformuoti nuostatas savęs, gyvenimo atžvilgiu, t.t.
 • Savęs kaip Sielos pažinimas. Atidžiau įsižiūrėsime į savo Sielą atėjimo į šį gyvenimą metu, su kokiais tikslais, uždaviniais ji ruošėsi gyventi, kaip mūsų Siela skambėjo, siekiant atstatyti ryšį su savo Siela.

Sėkmingam procesui reikalingas džiaugsmingas, kūrybiškas dalyvavimas, pasitikėjimas procesu, drąsa kažkam naujo, keistis, atvirumas ir nuoširdumas.

Informacija tel.: +370 610 63249, el. paštu: info@samoningas.lt

Veda Lina Rudaitienė

Jei domina šis seminaras, prašome parašyti:

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų telefonas (būtina)

  Jūsų žinutė

  Ankstesnis straipsnis2017-09-24 tema: rudens lygiadienis, praninis kūnas, penkios energijos
  Kitas straipsnis2017-10-26 tema: Vėlinių laikotarpio aktualijos