Rebeferių kursai

Rebeferių (kvėpavimo specialistų) kursai

8 intensyvūs užsiėmimai – praktikumas

2024 m. balandžio 6, 7, 13, 14 d. (vyko)

Veda Lina Rudaitienė

 • Rebefingo technika, kas žmogaus organizme ir energetinėje jo struktūroje vyksta rebefingo metu, prieš kvėpavimą ir po jo.
 • Darbas su dėmesiu, vientisumu, mokymasis kvėpavimo metu, jo pagalba valdyti savo dėmesį, fizinį, emocinį, mentalinį būvius, energijas. Auros, čakros, energetinio lauko sandara.
 • Fizinis – energetinis kvėpavimas. Mokymasis dirbti su dvasinėmis JAN-IN energijomis, naudotis jų pagalba, suderinti savyje skirtingas energijas, atpažinti jų skirtumus, poveikį.
 • Gimimo patirtis, jos įtaka gyvenimui. Kvėpavimas keliaujant į savo praeitį (šio gyvenimo, ankstesnių įsikūnijimų, žmogaus ar ne tik…). Savo sielos jėgos paieška, atpažinimas, susigrąžinimas į dabartį…
 • Pažintis su Dvasia, Dvasios pasaulio įvairove, neišsemiamumu, savo dvasinės prigimties pažinimas.
 • Praktikumas. Savarankiškas rebefingo sesijų pravedimas porose, procesų aptarimas, analizė.

Tai užsiėmimai siekiantiems pagilinti rebefingo technikos įgūdžius, norintiems padėti ne tik sau, bet ir kitiems…
Būtina rebefingo – sąmoningo kvėpavimo patirtis.

Informacija tel.: +370 610 63249, el. paštu: info@samoningas.lt

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų telefonas (būtina)

  Jūsų žinutė

  Rebeferių kursų tikslai

  – pažinti savo gebėjimus, pašaukimą ir drąsiai auginti profesionalumą mokant sąmoningo kvėpavimo, atveriant platesnes asmeninio tobulėjimo galimybes, gilinant žinias ir sėkmingą patirtį,

  – geriau suprasti sąmoningo kvėpavimo poveikį, galimybes atsipalaiduoti, nuraminti emocijas, mintis, harmonizuoti savo būseną, gebėti valdyti savo reakcijas,

  – skleisti intuityvaus prigimtinio kvėpavimo nešamą tikrumą, meilę, ramybę savyje, savo gyvenime ir aplinkoje, tikrą, prasmingą bendrystės jausmą.

  Tai intensyvus, tiesioginiu patyrimu paremtas praktikumas, kuriame teorinės žinios suderintos su praktinių įgūdžių ugdymu. Kursas apima savarankiškas studijas ir praktiką, individualų ir grupinį darbą.
  Išsamiai nagrinėjama individualių ir grupinių kvėpavimo sesijų vedimo metodika padės įgyti reikalingų žinių, įgūdžių ir patirties, kad galėtumėte praktikuoti patys ir profesionaliai vesti sąmoningo kvėpavimo sesijas kitiems asmeniškai arba grupėse.
  Kursuose gali dalyvauti ir neturintys tikslą tapti sąmoningo kvėpavimo specialistu (rebeferiu), o norintys labiau pasigilinti, pažinti intuityvų, sąmoningą, eneregetinį, dvasinį kvėpavimą, naudoti jį savo kasdienybėje.
  Praėjus šiuos kursus turėsite įgiję įgūdžius ir kvalifikaciją instruktuoti ir saugiai, taisyklingai vesti kitiem kvėpavimus, bet svarbiausia, gebėsite vesti sesijas sau.
  Ši prigimtinio intuityvaus kvėpavimo studija suteikia galimybę saviugdai, fizinei, emocinei, psichinei ir socialinei gerovei, pasijusti ir tapti savo gyvenimo kūrėju.

  Būtina rebefingo – prigimtinio kvėpavimo grupinė ir individuali patirtis. Mokymų programa apima ir savarankišką kvėpavimų sesijų, individualių ir grupinių, kvėpuojant pro nosį ir pro burną, pravedimą. Tam reikalingas savarankiško darbo aprašymas, analizė, savirefleksija, kt.

  Lina Rudaitienė: Prigimtinio (rebefingas), intuityvaus, sąmoningo, energetinio, dvasinio kvėpavimo mokau nuo 2004 metų. Važinėta po visą Lietuvą, visuose didžiuosiuose miestuose rengta daug kvėpavimo seminarų, vesti kvėpavimo mokymai užsienio svečiams įvairiuose renginiuose Lietuvoje, mokymai Švedijoje ir Airijoje. Rebeferių kursus vedu nuo 2016 metų. Sąmoningo kvėpavimo specialistų esu paruošusi arti šimto, daug jų dabar patys veda kvėpavimo užsiėmimus, dalinasi patirtimi su Lietuvos žmonėmis.

  Ankstesnis straipsnisKvėpavimo kursai nėščiosioms
  Kitas straipsnisSąmoningo kvėpavimo praktikumas