Palaikymo kvėpavimo grupė

2024 m. gegužės 12 d., sekmadienis, 10:00 – 13:00 val.

Programoje (vyks gyvai ir nuotoliniu būdu):

 • praktiniai sąmoningo kvėpavimo užsiėmimai;
 • negatyvių minčių, jausmų transformavimas į sąmoningą pozityvą;
 • kitų palaikymas sąmoningai kartu kvėpuojant;
 • savo skausmo priėmimas, suvokimas, paleidimas;
 • savo Sielos uždavinių tyrinėjimas, suvokimas, priėmimas.

Informacija tel.: +370 610 63249, el.paštu: info@samoningas.lt

Tai sąmoningo kvėpavimo užsiėmimas patyrusiems. Grupėje yra daugiau galimybių pasimokyti iš kitų žmonių patirties, pritaikyti ją savo gyvenime. Grupėje tapatinant save su kitais, lengva juose atpažinti save, savyje – juos. Sąmoningai kartu kvėpuojant formuojasi jautrus empatiškas ryšys, labiau girdime, jaučiame vienas kitą. Tai padeda plačiau, visapusiškiau, per kitų išgyvenimus, pažvelgti į savo patirtis, jas priimti, susitaikyti su savimi.

Grupėje skatiname sakyti viską, kas ateina į galvą, garsiai įvardinant ateinančias mintis ir kylančius jausmus, prisiminimus, patirtis. Saugioje, nevertinančioje erdvėje yra galimybė akivaizdžiau analizuoti savo santykius su įvairiais dalykais, skirtingomis gyvenimo sritimis, įvardinti savo jausmus, pamąstymus, sąmoningus ir pasąmoninius.

Grupėje patiriamas gilesnis ir stipresnis palaikymo, supratimo, atjautos jausmas. Grupės nariai turi galimybę saugiai atsiverti vienas kitam ir „kitų akimis pažvelgti į save“. Palaikymo patyrimas grupėje leidžia geriau suprasti kitų žmonių skirtingus poreikius, vertybes, mokytis priimti juos ir to dėka priimti save. Tai puiki galimybė dažniau patirti kitų žmonių emocinį priėmimą ir palaikymą, išgyventi dvasinę bendrystę.

Būtina išankstinė registracija: 

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Jūsų telefonas (būtina)

  Jūsų žinutė

  Ankstesnis straipsnisSąmoningo kvėpavimo praktikumas
  Kitas straipsnisSieloveda