Išleistos knygos

Knyga „SĄMONINGO KVĖPAVIMO SPALVOS

Pristatymas vyko 2023 m. lapkričio 29 d. 18 val. Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, Renginių erdvėje 305 (III a.). Plačiau

Knyga „Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ – 20 metų sukauptos patirties kelias ir praktinis gidas, vesiantis į vis sąmoningesnę kasdienybę, kurioje, praktikuojant prigimtinį sąmoningą kvėpavimą, įsivyrauja paprastumas, įkvėpimas gyvenimui ir meilė sau bei visam kas vyksta, gyvuoja aplink. Tai paprastos ir įkvepiančios gairės įpūsti į gyvenimą gaivaus, kvepiančio aromato, naujų spalvų, papuošti save ramybės skraiste bei keliauti savo keliu ir sau priimtinu ritmu, suprantant ir pažįstant save iš arčiau.

Lina Rudaitienė. Sąmoningo kvėpavimo spalvos

Trumpai apie knygą:

Sąmoningo kvėpavimo spalvos – Linos Rudaitienės autorinė knyga, kurioje aprašomi tikslūs metodai, kaip reikia išmokti prigimtinio sąmoningo kvėpavimo ir integruoti jį į savo gyvenimą. Sąmoningas prigimtinis kvėpavimas padės jaustis vis geriau, išmokti valdyti savo reakcijas, dėmesį, energijas, koreguoti savo būseną. Sąmoningas kvėpavimas pagelbės paleidžiant įtampas, gerinant savo būties kokybę, savijautą bei įprasminant sėkmingą veiklą. Knyga paremta apie 30 metų įvairių kvėpavimo technikų asmenine praktika, apie 20 metų individualių ir grupinių kvėpavimo, saviugdos, dvasinių dėsnių pažinimo ir kt. mokymų patirtimi.

Knyga – tai svajonės įgyvendinimas, tikslo pasiekimas, norint pasidalinti patirtimi. Galbūt joje skaitomi žodžiai, sakinys ar pamatytas paveikalas įkvėps veikti džiugiau, išmokti mylėti save, išsilaisvinti nuo skausmo ir įtampų, paskatins įsileisti džiaugsmą į gyvenimą, padės atsikratyti nereikalingų įpročių, paleisti tuos, su kuriais jau nebepakeliui.

Knygoje prigimtinis kvėpavimas nuosekliai perauga į vis labiau sąmoningą, energetinį ir galiausiai dvasinį kvėpavimą. Čia gausu kvėpavimo atspalvių, kurie savo spektru išsiskleidžia skirtingais pritaikymo būdais kasdienybėje: kaip pažinti save, savo Sielą, dvasinę prigimtį, pradėti sąmoningą dvasinį gyvenimą, atrasti savo svarbiausius tikslus ir pašaukimą. Knygoje išsamiai pristatomi teminiai kvėpavimo pavyzdžiai, vedantys į kūrybišką kvėpavimo pritaikymą gyvenime.

Knyga išleista VšĮ „Sąmoningos kūrybos“ bendraįkūrėjų Linos Rudaitienės ir Ingridos Alonderės, kartu žengiančiomis ne tik kaip darnus mamos ir dukros duetas, bet ir kaip kolegėmis, bendramintėmis ir tikroms bendražygėms šiame pasaulyje. Knygos puslapiuose nugulė Linos 20 metų darbo patirtis su žmonėmis mokant juos sąmoningo kvėpavimo, o iliustracijas sukūrė Ingrida, atliepiant į skyrių temų skambesį.

Šią knygą galite įsigyti:

https://www.samoningas.lt/produktas/knyga-samoningo-kvepavimo-spalvos/
https://www.patogupirkti.lt/knyga/samoningo-kvepavimo-spalvos.html
https://www.knygos.lt/lt/knygos/samoningo-kvepavimo-spalvos/
https://skaniosknygos.lt/lina-rudaitiene-samoningo-kvepavimo-spalvos/
https://www.ezoterika.lt/Samoningo-kvepavimo-spalvos-Lina-Rudaitiene

Knyga „POEZIJOS SPALVOS“

Pristatome pirmą VšĮ „Sąmoninga kūryba“ išleistą knygą „POEZIJOS SPALVOS“, kurioje rasite Linos Rudaitienės poeziją, apmąstymus apie žmogiškos būties slėpinius, prasmes ir Ingridos Alonderės tapybos darbus.

Knyga POEZIJOS SPALVOS

„Gyvenimas mums suteikia puikią progą mokytis, gilintis į būties paslaptis, kad geriau suprasti save, pažinti savo tikrąją prigimtį… Ir gyventi tinkamai, būti tikrume, meilėje, tiesoje, remtis esminėmis dvasinėmis vertybėmis. Dalinuosi savo išgyvenimais, nugulusiais popieriuje eilėmis ir pamąstymais. Prasminga kartais sustoti, parymoti, įsižiūrėti į gyvenimo audinį, išgirsti jo melodiją…“

Lina Rudaitienė

„Esu menotyrininkė ir sąmoningos kūrybos puoselėtoja. Gyvenimo keliai ir keleliai nuolat nukreipdavo link kūrybiškų potyrių ir veiklų, kurios skatino mokytis vis naujų dalykų, ieškoti ir atrasti… Mano kūrybinė saviraiška grįsta meniška ekspresija ir įvairiaspalvėmis patirtimis. Knygoje „Poezijos spalvos“ dalinuosi savo tapybos darbais, kurie man nuolat kelia amžinąjį klausimą „Kas aš esu?““

Ingrida Alonderė

Šią knygą galite įsigyti:

https://www.samoningas.lt/produktas/knyga-poezijos-spalvos/
https://www.patogupirkti.lt/knyga/poezijos-spalvos.html
https://www.knygos.lt/lt/knygos/poezijos-spalvos/
Smagaus skaitymo, malonių atradimų!

Ankstesnis straipsnisDovanų kuponai
Kitas straipsnis2023-10-19 tema: visko atsisakius įgyjame viską