Knygos „Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ pristatymas

Lapkričio 29 d. 18 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko Linos Rudaitienės knygos „Sąmoningo kvėpavimo spalvos” pristatymas.

Sąmoningo kvėpavimo spalvos – Linos Rudaitienės autorinė knyga, kurioje aprašomi tikslūs metodai, kaip reikia išmokti prigimtinio sąmoningo kvėpavimo ir integruoti jį į savo gyvenimą. Knyga paremta apie 30 metų įvairių kvėpavimo technikų asmenine praktika, apie 20 metų individualių ir grupinių kvėpavimo, saviugdos, dvasinių dėsnių pažinimo ir kt. mokymų patirtimi.

Sąmoningas prigimtinis kvėpavimas padės jaustis vis geriau, išmokti valdyti savo reakcijas, dėmesį, energijas, koreguoti savo būseną. Taip pat pagelbės paleidžiant įtampas, gerinant savo būties kokybę, savijautą bei įprasminant sėkmingą veiklą.

Knygoje prigimtinis kvėpavimas nuosekliai perauga į vis labiau sąmoningą, energetinį ir galiausiai dvasinį kvėpavimą. Čia gausu kvėpavimo atspalvių, kurie savo spektru išsiskleidžia skirtingais pritaikymo būdais kasdienybėje: kaip pažinti save, savo Sielą, dvasinę prigimtį, pradėti sąmoningą dvasinį gyvenimą, atrasti savo svarbiausius tikslus ir pašaukimą. Knygoje išsamiai pristatomi teminiai kvėpavimo pavyzdžiai, vedantys į kūrybišką kvėpavimo pritaikymą gyvenime.

Renginį moderuoja Ingrida Alonderė

Diskusijoje dalyvauja knygos autorė Lina Rudaitienė

Knygos „Sąmoningo kvėpavimo spalvos“ pristatymas YouTube.

Ankstesnis straipsnisKalėdinė mugė
Kitas straipsnis2023 m. tylos meditacija