Vyko nuo 2017 m. sausio 3 d.
8-ių užsiėmimų intensyvus mokymas
TEMOS:
1 – Pranajama, praninio energetinio kvėpavimo esmė, įvairovė, nešamos valymosi, sąmoningėjimo, energijų pažinimo bei įvaldymo galimybės, svarba bei nauda. Rebefingo (rebirhing) technikos pristatymas, apibūdinimas. Darbas su dėmesiu, vientisumu, mokymasis kvėpavimo metu, jo pagalba valdyti savo dėmesį, vis daugiau jo susigrąžint į „čia ir dabar“. Tyrinėjimas skirtumo tarp fizinio, emocinio, mentalinio būvių. Mokymasis atpažinti savo priklausomybes nuo praeities patirčių, paleidimas senų, nebereikalingų programų. Negatyvas – pozityvas, negatyvių minčių, jausmų, patirčių transformavimas į pozityvą.
2 – Išsami paskaita apie energijas: aura, biolaukas, žmogaus energetinė struktūra. Auros, čakros, energetinio lauko sandara, skirtingos energijos, esančios mumyse, aplink mus. Fizinis – energetinis kvėpavimas. Kas žmogaus organizme ir visoje energetinėje jo struktūroje vyksta rebefingo metu, prieš kvėpavimą ir po jo. Sava energija – svetima energija, įvairių energijų atpažinimas. Praktika: Čakrinis kvėpavimas.
3 – Kvėpavimas vyriška – moteriška energijomis, kai vieno kvėpavimo metu kvėpuojama vyriška, po to moteriška energijomis, leidžiant srautui tekėti per kūną, visą savo lauką. Įvairių energijų tyrinėjimas, pažinimas sąmonės, skirtingų jos būvių bei galimybių. Stebima energijų įtaka mums, mūsų pasirinkimams, efektyvumui, tos įtakos pokytis, kuri energija mumyse skamba harmoningiau, kuri reikalinga didesnio valymo, t.t. Mokymasis dirbti su dvasinėmis JAN-IN energijomis, naudotis jų pagalba.
4 – Žemės, oro, vandens, ugnies stichijų praktikos, kai praeiname vieną po kitos visas stichijas, kvėpuoti to elemento vibracija, esencija, kad, kvėpuojant iš tyriausių, aukščiausių Dvasios planų, pakviesti į save stichijos elementą, pajusti jos tikrąjį skambesį, kad valyti tą stichiją visose savo struktūrose, gyvenimo srityse, mokytis suderinti savyje skirtingas energijas vienu metu, atpažinti jų skirtumus, poveikį (harmoningą ar sąlygotą praeities patirčių) sau.
5 – Gimimo patirtis, jos įtaka gyvenimui. Kvėpuojant gana greitu ritmu, vis daugiau savo dėmesio, o kartu su juo ir energijos nukreipiame į savo gimimo vyksmą (tai buvimas mamos įsčiose, gimimo momentas, keli pirmieji kūdikio mėnesiai). Taip po truputį pravalome sankaupą gimimo skausmo (ne tik šio gyvenimo), o po to siekiame atpažinti savo Sielą pačio atėjimo į šį gyvenimą metu, su kokiais tikslais, uždaviniais ji ruošėsi darbuotis viso gyvenimo bėgyje. Darbas su daugiasluoksne gimimo patirtimi.
6 – Regresija – kvėpavimas keliaujant į savo praeitį (šio gyvenimo, ankstesnių įsikūnijimų, žmogaus ar ne tik…). Savo sielos jėgos paieška, atpažinimas, susigrąžinimas į dabartį… Laikas kaip reiškinys, mūsų sielos, dvasinės prigimties tyrinėjimas, pažinimas.
7 – Pažintis su Dvasia, Dvasios pasaulio įvairove, neišsemiamumu. Mokymasis atskirti savo asmenybės, sielos, dvasinius poreikius, priklausomybes nuo praeities patirčių, paleidimas senų, nebereikalingų programų, pasirinkimas evoliuciškai naujų, aktualių uždavinių. Asmenybės, Sielos, Dvasios vientisumo, vienovės siekio svarba, darbas su to auginimu sąmoningai kvėpuojant.
8 – Praktikumas. Savarankiškas rebefingo sesijos pravedimas porose, procesų aptarimas, analizė. Rebefingo sesija sau. Kvėpavimo pro nosį – pro burną skirtumai, taikymas. Kaip pasiruošti rebefingui, kaip tinkamai pabaigti, atsakomybės. Žinių įtvirtinimas praktikoje. Klausimai – atsakymai.