2016-11-20 tema: keturlypė gerovė ir esminiai gyvenimo tikslai

Įsukus sąmoningo kvėpavimo ratą, pakvietus kvėpavime dalyvauti visą savąją visumą (asmenybė – siela – dvasia) atsivėrus dvasinei energijai, šviesai, harmonizavome savąją būtį, prasivalėme nuo įtampų, paleisdami tai.

Tada prisiminėme rytų išminčių rekomenduojamus keturis esminius tikslus, kurių gerovės žmogus turėtų siekti savo gyvenimo bėgyje. Tai materiali gerovė, emocinė gerovė, dorovinė – moralinė gerovė bei dvasinė gerovė. Siekėme susivokti, atpažinti, kokiame lygyje kiekviena iš šių gerovių yra realizuota mūsų gyvenime, kuriai iš jų reikėtų skirti papildomo dėmesio, o kurios yra pakankamai sėkmingai lydinčios mus.

Tada dvasinės energijos pagalba siekėme prisiminti savo viso šio gyvenimo svajones, tikslus, įdentifikuoti, kiek daug jų turėjome, kiek jų pavyko pasiekti, o kiek ne (procentine išraiška). Žinoma, sąmoningo energetinio kvėpavimo pagalba stengėmės ne tik sąmoningoje atmintyje, bet ir pasąmonėje „pabudinti”, suaktyvinti – prisiminti kadaise turėtus tikslus, net iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingus. Kam to reikia? Kad atpažinus tikslus, kurie jau mums nebėra aktualūs, nebeįdomūs arba tokius, kuriuos mes perėmėme iš savo artimosios aplinkos, tačiau kurie nėra „mūsų tikslai”, tiesiog atsisakyti jų, tarsi išsivaduojant nuo didelio skaičiaus sąmonėje – pasąmonėje „užstrigusių” nerealizuotų programų.

Lina Rudaitienė

Ankstesnis straipsnisRebefingo instruktorių kursas 2017-01-03
Kitas straipsnisRebefingo (rebirthing) studija