Rebeferių kursas – praktikumas 2017-07-19

REBEFERIŲ (rebirthing) KURSAS

8 intensyvūs užsiėmimai – praktikumas

Nuo 2017 m. liepos 19 d., 18:00 – 21:00

  • Rebefingo technika, kas žmogaus organizme ir energetinėje jo struktūroje vyksta rebefingo metu, prieš kvėpavimą ir po jo.
  • Darbas su dėmesiu, vientisumu, mokymasis kvėpavimo metu, jo pagalba valdyti savo dėmesį, fizinį, emocinį, mentalinį būvius, energijas. Auros, čakros, energetinio lauko sandara.
  • Fizinis – energetinis kvėpavimas. Mokymasis dirbti su dvasinėmis JAN-IN energijomis, naudotis jų pagalba, suderinti savyje skirtingas energijas, atpažinti jų skirtumus, poveikį.
  • Gimimo patirtis, jos įtaka gyvenimui. Kvėpavimas keliaujant į savo praeitį (šio gyvenimo, ankstesnių įsikūnijimų, žmogaus ar ne tik…). Savo sielos jėgos paieška, atpažinimas, susigrąžinimas į dabartį…
  • Pažintis su Dvasia, Dvasios pasaulio įvairove, neišsemiamumu, savo dvasinės prigimties pažinimas.
  • Praktikumas. Savarankiškas rebefingo sesijos pravedimas porose, procesų aptarimas, analizė.

Tai užsiėmimai siekiantiems pagilinti rebefingo technikos įgūdžius, norintiems padėti ne tik sau, bet ir kitiems…

Informacija pasiteiravimui tel.: +370 610 63249, el. paštu: lina@dharma.lt

Reikalinga išankstinė registracija

2017-07-19. Pranajama, praninio kvėpavimo esmė, įvairovė, nešamos valymosi, sąmoningėjimo, energijų pažinimo bei įvaldymo galimybės, svarba bei nauda. Rebefingo (rebirhing) technikos pristatymas, apibūdinimas. Darbas su dėmesiu, vientisumu, mokymasis kvėpavimo metu, jo pagalba valdyti savo dėmesį, vis daugiau jo susigrąžint į „čia ir dabar“. Tyrinėjimas skirtumo tarp fizinio, emocinio, mentalinio būvių. Mokymasis atpažinti savo priklausomybes nuo praeities patirčių, paleidimas senų, nebereikalingų programų. Negatyvas – pozityvas, negatyvių minčių, jausmų, patirčių transformavimas į pozityvą. Kvėpavimo užsiėmimas.
2017-07-21. Išsami paskaita apie energijas: aura, biolaukas, žmogaus energetinė struktūra. Auros, čakros, energetinio lauko sandara, skirtingos energijos, esančios mumyse, aplink mus. Fizinis – energetinis kvėpavimas. Kas žmogaus organizme ir visoje energetinėje jo struktūroje vyksta rebefingo metu, prieš kvėpavimą ir po jo. Sava energija – svetima energija, įvairių energijų atpažinimas. Praktika: Čakrinis kvėpavimas.
2017-07-22. Kvėpavimas vyriška – moteriška energijomis, kai vieno kvėpavimo metu kvėpuojama vyriška, po to moteriška energijomis, leidžiant srautui tekėti per kūną, visą savo lauką. Įvairių energijų tyrinėjimas, pažinimas sąmonės, skirtingų jos būvių bei galimybių. Stebima energijų įtaka mums, mūsų pasirinkimams, efektyvumui, tos įtakos pokytis, kuri energija mumyse skamba harmoningiau, kuri reikalinga didesnio valymo, t.t. Mokymasis dirbti su dvasinėmis JAN-IN energijomis, naudotis jų pagalba. Kvėpavimo užsiėmimas.
2017-07-22. Gimimo patirtis, jos įtaka gyvenimui. Kvėpuojant gana greitu ritmu, vis daugiau savo dėmesio, o kartu su juo ir energijos nukreipiame į savo gimimo vyksmą (tai buvimas mamos įsčiose, gimimo momentas, keli pirmieji kūdikio mėnesiai). Taip po truputį pravalome sankaupą gimimo skausmo (ne tik šio gyvenimo), o po to siekiame atpažinti savo Sielą pačio atėjimo į šį gyvenimą metu, su kokiais tikslais, uždaviniais ji ruošėsi darbuotis viso gyvenimo bėgyje. Darbas su daugiasluoksne gimimo patirtimi. Kvėpavimas gimimo tema.
2017-07-25. Žemės, oro, vandens, ugnies stichijų praktikos, kai praeiname vieną po kitos visas stichijas, kvėpuoti to elemento vibracija, esencija, kad, kvėpuojant iš tyriausių, aukščiausių Dvasios planų, pakviesti į save stichijos elementą, pajusti jos tikrąjį skambesį, kad valyti tą stichiją visose savo struktūrose, gyvenimo srityse, mokytis suderinti savyje skirtingas energijas vienu metu, atpažinti jų skirtumus, poveikį (harmoningą ar sąlygotą praeities patirčių) sau. Kvėpavimo kitam pravedimas.
2017-07-27. Regresija – kvėpavimas keliaujant į savo praeitį (šio gyvenimo, ankstesnių įsikūnijimų, žmogaus ar ne tik…). Savo sielos jėgos paieška, atpažinimas, susigrąžinimas į dabartį… Laikas kaip reiškinys, mūsų sielos, dvasinės prigimties tyrinėjimas, pažinimas. Kvėpavimo užsiėmimas.
2017-07-29. Praktikumas – kvėpavimas – stebėjimas – vedimas – aptarimas. Savarankiškas rebefingo sesijos pravedimas porose, procesų aptarimas, analizė. Rebefingo sesija sau. Kvėpavimo pro nosį – pro burną skirtumai, taikymas. Kaip pasiruošti rebefingui, kaip tinkamai pabaigti, atsakomybės. Žinių įtvirtinimas praktikoje. Klausimai – atsakymai.
2017-07-29. Pažintis su Dvasia, Dvasios pasaulio įvairove, neišsemiamumu. Mokymasis atskirti savo asmenybės, sielos, dvasinius poreikius, priklausomybes nuo praeities patirčių, paleidimas senų, nebereikalingų programų, pasirinkimas evoliuciškai naujų, aktualių uždavinių. Asmenybės, Sielos, Dvasios vientisumo, vienovės pažinimas. Dvasinis kvėpavimas.

Yra galimybė prisidėti vienam – keliems užsiėmimams.

Ankstesnis straipsnis2017-03-19 tema: pavasario lygiadienis, Kupranugario metų sutikimas
Kitas straipsnis2017-04-23 tema: sąmoningumas praeitis – dabartis – ateitis būvyje