Sielovada – savęs pažinimo kelias

SIELOVADA - savęs pažinimo kelias

2022-06-02 | 19:00 - 21:00

Sielovada – savęs pažinimo kelias – saviugdos, savo prigimties pažinimo kursas

Sėkmingo gyvenimo principai

  1. Gauname tai, ką smerkiame. Būtina kuo skubiau pašalinti įprotį smerkti.
  2. Viską, ką turime, susikūrėme mes patys. Žavėkimės savo, kaip Kūrėjo, sugebėjimais.
  3. Ar norime ko nors pasiekti? Aiškiai ir teisingai suformuluokime savo tikslus.
  4. Judame link Sielos tikslų? Išsivaduokime nuo neigiamų emocinių praeities prisiminimų.
  5. Ar atitinkame tikslą, kurio siekiame? Jei ne, pakeiskime save.

„Mentalinio modeliavimo“ technika

Ramiai atsisėdus arba atsigulus, 10 minučių bėgyje įsivaizduokite save esant tame rezultate, kurį turėtumėte pasiekus jums svarbų tikslą. Su visomis smulkmenomis, su visais susijusiais privalumais, naujomis pareigomis, atsakomybėmis, privilegijomis, galimybėmis ar pokyčiais. Tuo pačiu atidžiai įsiklausykite į savo kūną – kokius signalus per jį mums siunčia Siela. Įsijauskite į kintantį fizinį, emocinį, mentalinį, kaminį būvį.

Jei jūsų kūnas jaučiasi gerai ir komfortiškai, jame kyla malonūs pojūčiai, tai per jūsų pasąmonę Siela siunčia signalą, kad išsikėlėte sau tinkamą tikslą ir verta jį įgyvendinti. Jei, priešingai, kūne atsiranda šaltkrėtis, nemalonus virpėjimas ar nerimas, tuomet turite suprasti, kad jūsų Siela siunčia signalą, kad turėtumėte susilaikyti nuo judėjimo šio tikslo link. Arba išsiaiškinkite tai atidžiau – gal reikia kokios nors korekcijos.

Džiugiai link savo Sielos tikslų realizavimo

Gavus patvirtinimą iš Sielos, galėsite  nuspręsti, ką ir kaip daryti. Ir prisiimti visą atsakomybę už tokio pasirinkimo pasekmes. Tai reiškia, kad turėsite imtis veiksmų, kad įgyvendintumėte savo planus. Kurti planus, juos vykdyti, įveikti sunkumus, spręsti iššūkius.

Jei aiškiai suformulavome savo tikslus ir mūsų Siela per pasąmonę juos patvirtino, mums reikalingos idėjos, informacija ir galimybės tiems tikslams pasiekti ims atsirasti mumyse tarsi savaime. Pajausime save esant sėkmės sraute, tai yra, mes lengvai judėsime link savo tikslų įgyvendinimo. Be to, mus lydės teigiamo, pozityvaus jaudulio, azartiška įkvėpimo būsena. Vadinasi, mums patiks pats judėjimo link savo tikslų procesas. Ko gi dar reikia sėkmingam ir laimingam gyvenimui?