Sielovada – savęs pažinimo kelias

SIELOVADA - savęs pažinimo kelias

2021-12-02 | 19:00 - 21:00

Sielovada – savęs pažinimo kelias. Saviugdos, savo dvasinės prigimties pažinimo kursas.

Užsiėmimo temos:
– bendravimas su savo Siela, egregorais, subtiliaisiais pasauliais,
– įvairūs informacijos gavimo būdai,
– perėjimo į pakitusią sąmonės būseną būdai,
– kokie mūsų Sielos tikslai dabartinei asmenybei?
– sąveikos tarp žmonių ir aukštesniojo pasaulio kūrimas.

Informacijos gavimo iš aukštesnių pasaulių būdai

Žmogaus kūnas yra labai sudėtingas sistema, turinti įvairias galimybes, gebėjimus bendrauti su aukštesniojo pasaulio jėgomis. Žmogus turi daug būdų bendrauti su savo pasąmone, praktiškai tiek pat, kiek yra informacijos ir energijos patekimo į žmogų būdų. Per pasąmonę galimas bendravimas su savo Siela, egregorais, dvasiniais globėjais, pagalbininkais, Mokytojais.

Be „automatinio rašymo“ metodo, yra daugiau poveikio žmogui būdų, kurių dėka stiprėja jo sąveika su subtiliaisiais pasauliais ir pagerėja reikiamos informacijos gavimo procesas. Visus metodus galima suskirstyti į itin stipraus poveikio žmogaus kūnui, jo fiziologijai būdus ir būdus atmetant bet kokią įtaką žmogaus organizmui. To dėka žmogus „išmušamas“ iš pusiausvyros būsenos ir suintensyvėja jo sąveika su dvasiniais pasauliais.

Mums pažįstamas informacijos gavimas:
– „automatiniu rašymu“,
– hipnoze,
– miego metu, sapnuose,
– aiškiaregystės dėka,
– per mitybą, badavimą,
– juslių dėka – prisilietimu, skoniu, per klausą, regėjimą, uoslę,
– einant arba nejudant,
– per seksą, susilaikymą,
– kvėpuojant, sulaikant kvėpavimą,
– meditacijos metu.

Perėjimo į pakitusią sąmonės būseną būdai

„Pakitusi sąmonės būsena“ – tai būsena, kai vyksta tiesioginis žmogaus bendravimas su aukštesniais dvasiniais pasauliais. Norėdami pagreitinti perėjimą į šią būseną, galime naudoti įvairų poveikį mūsų fiziniam kūnui, jausmams, protui. Visi metodai paremti arba nepakankamu arba per dideliu energijos ar informacijos srautu į žmogaus organizmą gamtos suteiktais kanalais.

Kone bet koks nestandartinis poveikis jutimo organams ar stereotipinių veiksmų pasikeitimas veda prie žmogaus perėjimo į „pakitusios sąmonės būseną“ ir jo energetinės – informacinės sąveikos su subtiliųjų pasaulių atstovais galimybių padidėjimo. Tereikia pasirinkti tą būdą, kuris jums bus efektyviausias ir maloniausias.

Sąveikos tarp žmonių ir aukštesniojo pasaulio kūrimas

Pirmas etapas yra programos, su kuria vaikas atėjo į šį gyvenimą, nustatymas. Šiame etape reikėtų atsižvelgti į vaiko gimimo datą ir sąlygas, gimdymo eigą, tėvus, gimimo šalį ir vietą bei daugybę kitų rodiklių.

Antras etapas skirtas nustatyti ir pašalinti problemas, kurias žmogus atsinešė iš praėjusių gyvenimų. Čia bus atsižvelgta į sveikatos būklę gimimo metu ir vaikystėje, charakterio bruožus, karminių problemų buvimą, karminius mazgus, karmines skolas įvairioms subtiliojo pasaulio jėgoms ir daugelį kitų veiksnių.

Trečias etapas – rėmimosi žmonių gyvenimo dėsniais, tvarka metas, leidžiantis nekurti sau problemų teisingo žemiškojo gyvenimo požiūriu. Tai mokymasis harmoningai sąveikauti su pasauliu gyvenimo eigoje, nesiekiant kažkokių svarbių Sielos tikslų.

Ketvirtas etapas – tai sąmoninga žmogaus ir jam draugiškų subtiliojo, dvasinio pasaulių jėgų sąveika, kai žmogus siekia jam kaip Sielai reikšmingų tikslų. Žmogus turi suprasti su juo vykstančių įvykių priežastis, pats nuspręsti, į kokius subtiliojo pasaulio atstovus kreiptis pagalbos ir numanyti, kokių pasekmių gali tikėtis.

Penktasis etapas – tai pasiruošimo būsimam gyvenimui Žemėje ar kituose pasauliuose etapas. Šiame etape žmogus turi mokėti įvertinti visus savo gyvenimo įvykius, objektyviai įvertinti jų pasekmes ir suprasti, koks gali būti kitas jo įsikūnijimas.

Čakrinio kvėpavimo meditacija

Tai trys sąmoningo kvėpavimo ciklai po 15 minučių kiekvienas. Tam tiktų ritminga muzika. Įsitaisius patogiai užsimerkti ir giliai, bet ramiai kvėpuoti. Mintyse kvėpavimas turėtų būti nukreiptas išilgai stuburo nuosekliai į kiekvieną čakrą, nuo pirmos iki septintos. Šį kartą kvėpavome, tyrinėjant Sielos raišką per čakras, ryšius su egregorais, subtiliuoju pasauliu.

Turėtumėte įsivaizduoti, kad įkvėpus dvasinės energijos srautas patenka tiesiai į čakros centrą. Į kiekvieną čakrą turėtume kvėpuoti tik dvi minutes. Tai reiškia, kad „prakvėpuoti“ septynias čakras užtrunka keturiolika minučių, tada per vieną minutę reikia prakvėpuoti visas septynias čakras po vieną iš viršaus į apačią. Po minutės pertraukėlės kvėpavimo ciklas kartojasi, ir taip tris kartus.

Žinoma, ši meditacija reikalauja tam tikrų pastangų. Bet ji yra padeda sukaupti daug energijos ir lengvai šalina bet kokias susikaupusias įtampas, skausmingas būsenas. Taip pat nuvalo neigiamus energetinius – informacinius „prielipus“, svetimas, sukias energijas.

Kvėpavimo pabaigoje reikia pilnai atsipalaiduoti ir užmegzti kontaktą su aukštais, dvasiniais globėjais, paklausiant jų apie savo problemą ar aktualią temą. Ir išlikti dėmesingiems, kad suvokti gaunamus atsakymus, patarimus, nukreipimus.

Čakros: 1. Muladhara (Lam). 2. Svadhišthana (Vam). 3. Manipūra (Ram). 4. Anahata (Jam). 5. Višudha (Ham). 6. Adžna (Aum). Sahasrara (Om).

Sielovados pristatymo, vykusio 2020 m. rugsėjo 11 d., audio įrašai susipažinimui.