Sielovada – savęs pažinimo kelias

SIELOVADA - savęs pažinimo kelias

2021-10-07 | 19:00 - 21:00

Sielovada – savęs pažinimo kelias – tai saviugdos, savo prigimties pažinimo mokymų kursas

2021 m. spalio 7 d. užsiėmimo trumpas aprašymas:

Gyvenimo įvykių formavimas

  • realių gyvenimo tikslų nustatymas;
  • vidinės energijos ir pasitikėjimo savimi didinimas.

Norint išmokti savo gyvenimo įvykių formavimo, turime auginti savyje vidinę ramybės būseną. Tam verta susisiekti su savo egregoru pasąmonės, Sielos pagalba ir gauti mums aktualius kelrodžius. Būtina pripažinti, kad viskas, kas su mumis atsitinka, yra daroma mus globojančių egregorų valia ir skirta mūsų gerovei. Išsiaiškinus savo Sielos esminius tikslus, produktyviai galėsime ieškoti, kaip mažiausiomis pastangomis pasiekti geriausią rezultatą. Ir, žinoma, jo siekti.

Realių gyvenimo tikslų nustatymas

Tikrasis gyvenimo tikslas paprastai yra daug platesnis ir reikšmingesnis už tai, kas mus jaudina, trikdo, erzina bei įneša nerimo į kasdieninį gyvenimą. Pagrindinio gyvenimo tikslo pasirinkimo problema yra gana opi daugumai žmonių. Pasirinkime tik svarbius tikslus. Tam verta atidžiai išanalizuoti visus savo gyvenimo tikslus, pasirinkti du ar tris svarbiausius iš jų ir sutelkti visas pastangas į jų įgyvendinimą.

Jei taip eisime per gyvenimą, rezultatai gali būti nuostabūs. Bet taip bus tik tuo atveju, jei pasirinksime tikslus, kurie mums tikrai svarbūs, o ne tuos, kuriuos perša supančios visuomenės nuomonė, žiniasklaida, įpročiai, noras „būti kaip visi“… Ir reikėtų vengti įprastų, dažiausiai pasitaikančių klaidų. Viena iš jų yra tikslų neaiškumas, nekonkretumas. Antra klaida – nerealių tikslų pasirinkimas.

Kai artimiausias ir svarbiausias tikslas yra nustatytas, lieka su visa energija ir noru, tikėjimu siekti jo įgyvendinimo. Mes turite tikslą, o gyvenimas yra žaidimas, kuriame turime laimėti! Ir tame labai gali pagelbėti Siela, jei nepamiršime ją pakviesti į tikslo realizavimą.

Pratimas „Mano gyvenimo tikslai“

Paimkite popieriaus lapą ir padalinkite jį pusiau vertikalia linija. Virš kairės pusės parašykite: „Mano tikslai“. Dar kartą padalinkite dešinę lapo pusę pusiau vertikalia linija. Virš antro stulpelio parašykite „Vertinimas“. Virš trečio stulpelio: „Svarbiausi tikslai“.

Patogiai atsisėskite, atsipalaiduokite, nuraminkite emocijas, mintis, pakvieskite savo Sielą. Tada mintyse užduokite sau klausimą: „Kokie mano gyvenimo tikslai!” Bet kokį atsakymą užsirašykite kairiajame stulpelyje. Užrašius pakartokite klausimą ir vėl laukite atsakymo, užrašykite.

Tikslai gali būti labai skirtingi: patys paprasčiausi ar susiję su santykiais, profesine veikla, svajonėmis. Nereikėtų gautų atsakymų vertinti, analizuoti – tai padarysite vėliau. Pasitikėkite pasąmone ir užrašykite viską, kas ateina. Jei kyla sunkumų su atsakymų atradimu, tada galima padaryti kelis pasižymėjimus apie tai, kas nuolat neramina. Pasąmonė įsijungs ir papildys tą sąrašą.

Kai turėsite 8–10 įrašų, sugrįžkite į įprastą būdraujančią būseną ir juos peržiūrėkite. Tada reikia vėl pereiti į būseną „be minčių“ ir labai greitai, per 5–10 sekundžių, intuityviai pažymėti antrame stulpelyje prie kiekvieno tikslo jo svarbumą dešimtbalėje skalėje. Svarbiausia ne galvoti, o parašyti pirmą į galvą atėjusį skaičių.

Tada vėl grįžus į sąmoningą būseną į trečią stulpelį įrašykite iš pirmojo tuos tris tikslus, kuriuos antrajame stulpelyje įvertinote maksimaliai. Tai bus aktualiausi jums šiuo metu tikslai. Gautas rezultatas – užuomina, pateikta iš pasąmonės ar Sielos, tad lieka vadovautis intuicija tolesnėje veikloje.

Vidinės energijos ir pasitikėjimo savimi didinimas

Kaip galime pagreitinti reikiamo gyvenimo įvykio formavimąsi? Kokiomis sąlygomis aukščiausios jėgos bus suinteresuotos padėti mums greitai pasiekti reikiamus tikslus? Būkime energingi! Juk suplanuotų įvykių įgyvendinimo greitis priklauso nuo mūsų vidinės energijos lygio.

Todėl, kad jums reikalingų užduočių vykdymas nebūtų atidėtas daugeliui metų į ateitį, kai jų poreikis jau gali tapti nebe aktualus, šiame gyvenimo įvykių formavimo metodikos įsisavinimo etape vertėtų kasdien užsiimti vidinės energetikos ugdymo pratimais.

Užsakytų gyvenimo įvykių realizacijos greitis priklauso nuo visos mūsų vidinės energijos lygio. Galingiausi energijos impulsai susidaro stiprių emocinių protrūkių, teigiamų ar neigiamų, momentais. Kuo aukštesni emocinių protrūkių motyvai, tuo su aukštesniais egregoriais galima užmegzti ryšį šiomis akimirkomis ir sulaukti jų pagalbos.

Turime išmokti išsaugoti tai, kas mums duota nuo gimimo. Atsikratykime nereikalingų abejonių! Jei milžiniška energija ir vienas tikslas yra sujungti, tai gali būti įgyvendinta labai greitai.

Sielovados pristatymo, vykusio 2020 m. rugsėjo 11 d., audio įrašai susipažinimui.