Sielovada – savęs pažinimo kelias

SIELOVADA - savęs pažinimo kelias

2021-05-06 | 19:00 - 21:00

Sielovada – savęs pažinimo kelias, saviugdos, savo prigimties pažinimo kursas.

2021-05-06 Sielovados užsiėmimo temos:
– sėkmingas dvasinis vystymasis,
– dvasingumo derinimas su materialiu gyvenimu
– trys sąlygos tikslams pasiekti,
– įvykių formavimo metodika.

Dvasinio vadavimosi sąlygos – būdai

  1. Pirma – užsiimti dvasine savišvieta ir saviugda, dvasinių dėsnių pažinimu, auginant dvasinę moralę, etiką. Prisiminkime Keturias Neišmatuojamas Sielos būsenas kaip dvasinio augimo pagrindą, priemonę ir tikslą.
  2. Antras būdas vaduotis nuo materijos pančių – sąmoningas pasirinkimas gyventi tyrą dvasinį gyvenimą. Tai asketizmas, disciplina, dvasinė tarnystė, visiškai atsisakant pasaulietinio gyvenimo.
  3. Kitas būdas yra derinti dvasingumą ir materialų gyvenimą. Tai kelias žmogaus, norinčio gyventi žemišką gyvenimą, nepažeidžiant Kūrėjo nustatytų taisyklių ir vardan materialios būties neišsižadant dvasingumo.

Trys sąlygos tikslams pasiekti

  • Pirmoji sąlyga – išmokti priimti pasaulį tokį, koks jis yra. Ir, žinoma, turėti ne perpildytą „karmos indą“.
  • Antroji sąlyga – remtis tokia gyvenimo pozicija, kuri leis neauginti nepasitenkinimo gyvenimu, kol pasieksime savo tikslus. Trumpai priminsiu, kokios tos gyvenimo pozicijos būna:

Pirmoji gyvenimo pozicija skatina nebe idealizuoti žemiškų vertybių, remtis nuostata, kad gyvenimas yra žaidimas. Tuomet žmogus, siekdamas tikslų, yra pasirengęs nesėkmei, praradimams. Jis tiesiog vėl ir vėl bandys kitą kartą, kitur, kitaip.

Antroji gyvenimo pozicija vadinama „gyvenimas yra cirkas“. Kad joje būti, reikia viską, kas vyksta gyvenime, priimti kaip cirke vykstantį vaidinimą, kurį stebime iš šalies. Tokie žmonės dažniausiai patenkinti esama situacija ir nesiekia nieko keisti savo gyvenime.

Trečioji gyvenimo pozicija skatina priimti gyvenimą kaip didelį mechanizmą, o pats žmogus tėra mažas to mechanizmo sraigtelis. Tokie žmonės neturi pretenzijų gyvenimui ir jį pilnai priima, o tikslų siekiama, laikantis taisyklių.

Ketvirtoji gyvenimo pozicija teigia, kad „gyvenimas yra pamoka“. Visi neigiami įvykiai, kurie mums nutinka, laikomi Aukštųjų jėgų signalais, kurį gavus, turime prisiminti savo mintis ar veiksmus ir suprasti, per kokią pamoką gyvenimas veda. Mes esame įvykio priežastis.

Penktoji gyvenimo pozicija teigia, kad gyvenimas yra tai, ko aš noriu – ne kaip asmenybė, o visų pirma kaip Siela. Gyvename būtent tokį gyvenimą, kurį šiek tiek anksčiau pasirinko mūsų Siela. Vadinasi, būtų naudinga pasigilinti į tai, kas netenkina mūsų.

  • Trečioji sąlyga reikalingiems tikslams pasiekti: veiksminga sąveika su subtiliuoju – dvasiniu pasauliu. Tokia sąveika leis mums naudotis ne tik savo sugebėjimais, įgūdžiais, bet ir sukurti sąlygas, kuriose viskas mums seksis lengvai ir greitai, lydės tikra sėkmė!

Įvykių formavimo metodika:

– „Mes iššaukiame visus savo gyvenimo įvykius.”
– „Apsispęskime, ko norime, ir siekime to.”
– „Plaukime pasroviui su gyvenimo tėkme.”
– „Draugaukime su savo egregoru!”
– „Būkime stiprūs dvasioje!”
– „Nesiblaškykime ir nedarykime staigių judesių.”
– „Tvėrėjas kuria mūsų rankomis!”

Sielovados pristatymo, vykusio 2020 m. rugsėjo 11 d., audio įrašai susipažinimui.