Sąmoningo kvėpavimo praktikumas
2023-01-12 | 18:00 - 21:00
Sąmoningo kvėpavimo praktikumas 2023-01-12 :
Omega ritmas – vieningas kūnas, vienis, pasaulio vientisumas.
Gama ritmas – dvasinis – atminis kūnas, būsenos, nuotaikos.
Beta ritmas – Sielos – bodhialinis kūnas, pasaulio aprašymas, apibūdinimas.
Sigma ritmas – priežasties – pasekmės kūnas, mūsų būties centras.
Alfa ritmas – mentalinis kūnas, pasaulio atvaizdas, paveikslas.
Teta ritmas – astralinis kūnas, energijos šaltinis.
Delta ritmas – fizinis kūnas, individuali forma.
Sigma lygis – laisvos valios centras
Sigma ritmų sritis turi sąsajas su visais kitais žmogaus ritmais: jie gali būti transliuojami į bet kurį jo egzistencijos lygmenį, užpildydami kiekvieną ritmą asmenine žmogaus galia. Mechanizmas paprastas – įprastų, automatinių veiksmų įveikimas. Kiekvienas įprastas veiksmas, nesvarbu, ar tai kvėpavimas, troškulio ir alkio malšinimas, jėgos ar saugumo siekis, turi tam tikrą energetinį potencialą.
Jei mes sąmoningai neleidžiame tam išsipildyti, tada veiksme esanti energija neranda įprasto išėjimo per jos panaudojimą ir virsta savotiška substancija, susijusia su mūsų valia. Dėl to kiekviename lygyje pradeda formuotis elementai, sudarydami jo vidinį centrą. Ir tai yra vienas iš būdų rasti tinkamą ritmą ir pasiekti tam tikrą nemirtingos egzistencijos būvį.
Vidinės ugnies budinimas
Kiekvienas žmogus gali sulaikyti kvėpavimą. Kai kurie žmonės gali kontroliuoti savo širdies ritmą. Verta žinoti, kad sulaikant kvėpavimą ir sumažinus širdies plakimo dažnį iki 25 ar mažiau per minutę, žmogaus kūne atsibunda vidinis energijos šaltinis, kurį naudojant galima išspręsti beveik visas problemas, susijusias su sveikata, ilgaamžiškumu ir pabudinti „supergalias”.
Technika gana paprasta:
- Padarykite penkis – septynis pilnus įkvėpimus ir iškvėpimus, kvėpuodami pilvu. Kiekvienas įkvėpimo – iškvėpimo ciklas turi būti atliekami per 10 pulso dūžių.
- Iškvėpkite visą orą iš plaučių, kad pilvas būtų įtrauktas, ir sulaikykite kvėpavimą, stebėdami pulsą.
- Maždaug po dvidešimt penkių – trisdešimties sekundžių pulsas ims lėtėti. Tuo metu pajusite, kaip pilvo apačia, antra čakra, prisipildo iš vidaus sklindančios „kutenančios“ šilumos. Tai vadinamoji tumo ugnis, kuriai norint pažadinti kitais būdais reikia daug ilgų sunkių treniruočių.
Savarankiškai darbuotis, norint ilgam sustabdyti širdį, pavojinga. Tačiau kai kada net pradinių etapų gali pakakti, kad išmoktume savarankiškai „suaktyvinti“ savo vidinės energijos šaltinį. Po to jau mums nebereikės sulaikyti kvėpavimo, užteks vidinių, valios pastangų, kad pilvo apačioje sukeltume vis didesnį šilumos pojūtį.
Ir tai yra labai didelis pasiekimas ne tik fizinio kūno gydymui ir stiprinimui. Svarbiausia, kad jei mums pavyko tai padaryti, vadinasi mes sukūrėme stabilų centrą žemesnių ritmų lygyje, susietą su savo sąmone. Ir tai reiškia, kad mums pavyko rasti papildomą stabilumo, atramos tašką, kuris gali būti naudojamas daugelyje situacijų.
Laisvos valios centrai
Tokiu būdu mes galime suformuoti savo laisvos valios energijos centrus, susijusius su fiziniu, emociniu, mentaliniu lygiais. Pagrindinis žmonių valios centras yra karminiame, priežasties – pasekmės kūne. Savo jėgomis auginant, stiprinant laisva valia pagrįstus centrus fiziniame, astraliniame, mentaliniame lygmenyse, didiname savo dvasinį įgalinimą.
Tačiau mūsų jėga turi kilti iš mūsų pačių. Turėtų būti tik viena motyvacija – stiprėti dvasiškai. Ir šiuo požiūriu, kuo beprasmiškesnis veiksmas ar neveikimas, tuo jis efektyvesnis. Tas veiksmas turi būti išbaigtas – tik dėl pilnai atlikto, išbaigto veiksmo kažkas labai reikšmingai pasikeičia. Paprastai tada „nepatogią“ būseną, kurią patiriame darydami „kažką neįprastai“, pakeičia komforto jausmas. Tai neabejotinai atpažįstama intuityviame lygmenyje.