Sąmoningo kvėpavimo praktikumas

L. Rudaitienė - Sąmoningo kvėpavimo praktikumas

2021-06-24 | 04:00 - 07:00

Sąmoningo kvėpavimo praktikumas 2021-06-24:

Dvasinis individualumas

Yra dvasinė individualybė – kibirkštis, išausta iš individualumo virpesių ir talpinanti savyje absoliučiai tyrą dvasinę energiją. Tai įrankis, leidžiantis valdyti fiziškai išreikštą pasaulį, įvairias energijas. Tačiau įprastais atvejais kibirkštis nestabili, tiksliau, ji tampa nestabili mūsų įsikūnijimo metu. Ir mums tenka kurti papildomus atramos taškus, siejančius su šiuo pasauliu. Visų pirma, tai yra „erdvinių koordinačių“ jausmas – mes visada tiksliai žinome, kur esame. Tas žinojimas mus susaisto su šiuo pasauliu. Įsiklausydami į supančią mums įprastą aplinką, galime palaipsniui vaduotis nuo prisirišimų, išsitapatinti.

Svarbiausia – atrasti, atpažinti, pajausti savo dvasinio individualumo tašką. Yra pasaulio centras, šerdis – lygis, kuriame reiškiasi mūsų prigimtinis dvasinis individualumas. Jis leidžia bendrauti su įvairiais pasauliais, neištirpstant juose, neprarandant savosios tapatybės. Bet svarbus ne tik savo vibracijų stabilumo išsaugojimas – tai yra galimybė įgyti gebėjimą veikti atitinkamame pasaulyje.

Kūno atmintis

Kūnas neša savyje prisminimus, mūsų biografiją, ir jų pagalba mus apriboja, sąlygoja. Biografijos esmė yra išmokyti mus paklusti taisyklėms. Kai kurie žmonės prisimena blogiausius dalykus. Tačiau yra ir žmonių, kuriems svarbiausi dalykai siejami su pergalėmis, sėkmingai bandant perdaryti pasaulį savaip. Tokių patirčių yra bet kurioje biografijoje – jas reikia surasti, o po to kasdien peržvelgti. Kad mūsų individuali dvasinė jėga jas atgaivintų, kad mes įpratintume save gyventi sėkmėje, pergalėje, džiaugsme.

Jei gyvybinį kūną naudotume kaip atramos tašką, gebėtume persikūnyti, laisvai pakeisti savo erdvinę formą. Fizinis kūnas turi tam tikrų įgūdžių ir sugebėjimų. Susijungdami su juo, tai yra, gimdami, mes automatiškai įgyjame atitinkamus įgūdžius. Jei kažkokiame realistiškame sapne mums pavyks „viską prisiminti“, atkurti savo tikrąją dvasinę individualią istoriją, tai greičiausiai joje ir liksime. Mes visiškai persikelsime į tą pasaulį, kuris mums taps vieninteliu realiu pasauliu. Reikia tik prisiminti…