Sąmoningo kvėpavimo praktikumas

L. Rudaitienė - Sąmoningo kvėpavimo praktikumas

2021-01-19 | 18:00 - 21:00

Ir šokome „Sąmoningumo kelias“ mokyklos sąmoningo kvėpavimo užsiėmimo temos:

Jei mes išliekame centruoti, įsitvirtinę savo būties centre, tada galime susigrąžinti savo sprendimų priėmimo jėgą. Savo būties centre turime galimybę realizuoti begalę įvairių galimybių dėl savo pasirinkimo laisvės. Čia mes vienu metu jaučiame erdvinių formų įvairovę ir visas galimas judėjimo kryptis, pasirinkimo variantus. Mes esame savo sprendimų priėmimo taške. Kvėpavome įsitvirtinant savo būties centre, sujungiant ervę ir laiką savimi, savyje. Tyrinėjome savo individualią dvasinę vibraciją, bendrą kolektyvinę, žvaigždinį kūną, kuris daro mus sąmoningos dvasinės Visatos dalimi.

Yra kitas būdas sąveikauti su pasauliu, kuris mums pažįstamas nuo buvimo įsčiose prieš gimstant. Pirmuosius savo gyvenimo mėnesius mes praleidome mamos gimdoje, kur nejautėme priešpriešos iš aplinkos. Priešingai – šis gyvenimo periodas buvo nepakartojamai nuostabus, užribė vienybė su kažkuo aukštesniu. Be to, tame išsaugojamas individualumo jausmas, ir dar jis ten netgi plėtėsi, nes neturėjo jokio išorinio pasipriešinimo.

Kvėpuojant siekėme pabudinti savo potyrius esant mamos įsčiose tarsi kokone pirmaisiais mėnesiais. Nėrėme į labai tamprų ir saugų sąlytį su pirmine būtimi, pasaulio šerdimi, kur susijungia beribiškumas su belaikiškumu. Mes esame harmonijoje su pasauliu, pasaulis – harmonijoje su mumis. Ir šokame su pasauliu bendrą būties harmonijos šokį, amžinybės kūne.